scena z: Cezary Żak, SK:, , fot. Engelbrecht/AKPA

VIP CROSS 2013 – zacięta rywalizacja gwiazd!

W piękny niedzielny poranek po kilku dniach ulewnych deszczów Vip-y spotkały się na warszawskim Okęciu na off-roadowym torze Drive Position, by już po raz szósty rywalizować w VIP Cross.

Główny partner motoryzacyjny MERCEDES zapewnił doskonałe do rywalizacji auta. Modele GL i ML doskonale spisywały się na próbie regularności jazdy w trudnym, grząskim terenie. Mimo głębokiego błota nikomu nie udało się ich utopić. Impreza to był piknik rodzinny, dlatego przybyły całe rodziny.

Na próbie szybkościowej Mercedesem GLK szybkości wielkich nie było, gdyż próba była bardzo ciasna. Auto zwinnie wpisywało się w ostre zakręty. Tu rywalizacja była najbardziej zacięta i wyrównana, ale zawsze fair.

Imprezę swą obecnością zaszczycili między innymi; Ewa Kasprzyk, Marta Kielczyk z Panoramy TVP 2, Aleksandra Szwed, Julia Pietrucha, dziennikarz Jacek Żakowski, Cezary Żak, Karol Strasburger,Jacek Rozenek, Bartosz Obuchowicz. Imprezę przy mikrofonie brawurowo poprowadziła dziennikarka Katarzyna Dowbor.
Najlepszy czas i pierwsze miejsce załoga Karol Strasburger – Cezary Żak.
Drudzy byli załoga TVP2 Radek Masłowski i Marta Kielczyk, a trzecie miejsce zajęli Bartosz i Katarzyna Obuchowicz.
Załoga Auto-Turystyki „wykręciła” drugi czas, ale dwa potrącone
Uczestnicy dostali prezenty najpotrzebniejsze dla każdego kierowcy. Był to komplet bezpieczników i żarówek od firmy Lucas.
Doskonała organizacja i moc zabawy dla całych rodzin, Taki był tegoroczny Vip Cross. Chociaż impreza motoryzacyjna, to po jej zakończeniu każdy z zawodników dostał jak przystało na gwiazdy, 12-gwiazdkową Metaxę do spożycia po wszelkich jazdach w domowym zaciszu. Czekamy już na następną imprezę.