Moro- TROPI DOG

Gwiazdy na Paluchu 2014

W niedzielę w Schronisku Dla Bezdomnych Zwierząt „Na Paluchu” odbyła się impreza charytatywna pod hasłem „Spotkanie z psem”, której towarzyszyło wiele atrakcji. Wśród nich spotkanie z aktorami i ich psami, wystawa fotografii „Mój pies i ja”, pokaz tresury, porady ekspertów dotyczące m.in. karmienia, zdrowia i pielęgnacji czworonogów, a także konkurs na sobowtóra Alexa, sympatycznego owczarka niemieckiego z popularnego serialu.

Spotkanie zakończyło się pokazem mody jesiennej „Na spacer z psem”, gdzie w roli modelek wystąpiły aktorki. Wśród znanych osób, które odwiedziły tego dnia schronisko znaleźli się m.in.: Sylwia Wysocka, Małgorzata Pieńkowska i Tamara Arciuch, czyli Maria Rogowska i Anna Gruszyńska z „M jak miłość”, Olga Borys, czyli Beata z „Galerii”, Małgorzata Potocka, czyli Jolanta Grzelak-Kozłowska z „Barw szczęścia”, Magdalena Waligórska i Elżbieta Romanowska, czyli Wioletka i Jolaz „Rancza”, Sylwia Wysocka, czyli Barbara Wojciechowska z „Plebanii”, Anna Korcz, czyli Izabela Brzozowska z „Na Wspólnej”, Joanna Moro, czyli Sylwia Kobus z „Blondynki”, Jędrzej Taranek, czyli Paruzel z „Ojca Mateusza” oraz Bartosz Żukowski, czyli Waldek Kiepski ze „Świata według Kiepskich”.
Trzeba przyznać, że wiele gwiazd przyszło na imprezę ze swoimi pupilami. Większość z nich przygarnęła psy porzucone lub ze schroniska.

 

Czytaj więcej: swiatseriali.interia.pl