Brutus — kopia

GWIAZDY ZWIERZĘTOM

Brutus — kopia10 wrzesnia odbyła się 3. edycja GWIAZDY ZWIERZĘTOM  To akcja charytatywna gwiazd majaca na celu zachęcić osoby pragnące mieć czworonoga do adopcji piesków ze schroniska. W tym roku impreza odbyła się w Milanówku, gdyż tam jest niewielkie schronisko, którym opiekowała się zmarła w tym roku aktorka Krystyna Sienkiewicz. Gościny udzieliła nam szkoła nr 1 „ Jedyneczka”. Dyrekcja szkoły, Rada Rodziców, dzieci , harcerze i wolontariusze ze Schroniska poświęcili swój czas i wsparli nas z takim entuzjazmem, że bez nich impreza chyba by się nie odbyła, a jeśli by była, to nie tak wspaniała.

Jak zwykle odwiedziły nas gwiazdy. Podczas pokazu pieski promowali: Monika Zamachowska, JULA, Izabela Trojanowska, Maja Hyży, Małgorzata Ostrowska Królikowska, Eva Tokarzewska BASTA, Aleksandra Kostka, Karol Strasburger, Tomasz Ciachorowski, Stan Borys, Michał Olszański i wspaniała czternastolatka Małgosia Michalik.

Wszyscy miłośnicy zwierząt mieli wiele atrakcji takich jak: pokaz tresury, pokaz bezpiecznego przewozenia psa w samochodzie, wykład jak należy zachować się przy spotkaniu z nieznanym psem.

Można było porozmawiać z weterynarzem, kynoterapeutą, treserem i behawiorystą.  Stan Borys, który wiedzie zycie pomiędzy Polska a USA opowiadał jak można podróżować z psem, tak aby go nie zostawiać, podrzucać, czy po prostu wyrzucać, kiedy chce się wyjechać. Było wiele konkursów dla właścicieli psów i ich piesków.

Każdy z prezentowanych piesków schroniskowych otrzymał obrożę i smycz, a te które po pokazie zostaną adoptowane w wyprawce dostana wspaniałe legowisko.

Patronat medialny sprawował Magazyn VIP, gpr24pl, Głos Pruszkowa

Sponsorami, bez których imprezy by nie było to: DINGO, MML, ARION, Laboratorium Dermapharm, MaxiZoo, STIVALI, MAUA, Venus&Mars, Pikomp, Dobrelegowiska.plMaja Hyży strasburger ciachorowski2 MAUA3 Ola Kostka stan borys i chłopiec Z ostr Z Węgrowska zamachowska — kopia Jula olszański prowadzący karol prowadzący basta2 pieniadze4 Pinio ma juz dom prowadzaca2 konkursu JURY Z JULA Kostka -schronisko Brutus